foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

Klasy piąte, 10 listopada na piątej lekcji, wzięły udział w konkursie czytelniczym na temat jednej z ulubionych szkolnych lektur pt. „Chłopcy z Placu Broni”. Konkurs odbył się na zasadach zbliżonych do reguł, znanego wszystkim, teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Piątoklasiści dzielnie rywalizowali, popisując się swą wiedzą na temat powieści. Ostateczna rozgrywka odbyła się między Mają, Dominiką i Damianem. Zwycięsko z tej potyczki wyszła Maja z klasy V a, która w całym konkursie znała odpowiedzi na niemal wszystkie pytania. Miejsce drugie zdobyła Dominika również z klasy V a. Na podium znalazł się także Damian z klasy V b. Turniej przygotowała i poprowadziła pani Agnieszka – nauczyciel języka polskiego w klasie V a. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy i życzymy niegasnącego zapału do czytania lektur szkolnych.

Licznik odwiedzin

439031
Today
All days
2655
439031

2019-01-17 22:02

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved