foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

Gabinet pedagoga

Pedagogiem w naszej szkole jest p. Mirosława Magiera - Bartosz. W tym gabinecie dla Naszych uczniów drzwi nigdy nie są zamknięte. Każdy zostanie wysłuchany - a jego problem znajdzie rozwiązanie. Uczniowie darzą P. pedagog ogromnym zaufaniem.

Read More

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

Read More

Klasy piąte, 10 listopada na piątej lekcji, wzięły udział w konkursie czytelniczym na temat jednej z ulubionych szkolnych lektur pt. „Chłopcy z Placu Broni”. Konkurs odbył się na zasadach zbliżonych do reguł, znanego wszystkim, teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Piątoklasiści dzielnie rywalizowali, popisując się swą wiedzą na temat powieści. Ostateczna rozgrywka odbyła się między Mają, Dominiką i Damianem. Zwycięsko z tej potyczki wyszła Maja z klasy V a, która w całym konkursie znała odpowiedzi na niemal wszystkie pytania. Miejsce drugie zdobyła Dominika również z klasy V a. Na podium znalazł się także Damian z klasy V b. Turniej przygotowała i poprowadziła pani Agnieszka – nauczyciel języka polskiego w klasie V a. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy i życzymy niegasnącego zapału do czytania lektur szkolnych.

Licznik odwiedzin

209042
Today
All days
129
209042

2018-04-24 03:12

Facebook

 

2018 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved