foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

Gabinet pedagoga

Pedagogiem w naszej szkole jest p. Mirosława Magiera - Bartosz. W tym gabinecie dla Naszych uczniów drzwi nigdy nie są zamknięte. Każdy zostanie wysłuchany - a jego problem znajdzie rozwiązanie. Uczniowie darzą P. pedagog ogromnym zaufaniem.

Read More

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

Read More

W tym roku obchodzimy 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów. 11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości – wie o tym każdy Polak – duży i mały. To najważniejsze święto państwowe w ciągu roku.  Dzisiaj w szkole uczciliśmy je uroczystym apelem, w trakcie którego wszyscy zaśpiewaliśmy Hymn Państwowy, wysłuchaliśmy wiersza Ludwika Wiszniewskiego pt. „11 listopada”. Wybrzmiała także melodia i słowa pieśni I Brygady Legionów Polskich, która pod dowództwem Józefa Piłsudskiego walczyła o niepodległość naszego kraju. W apelu wystąpili uczniowie różnych klas - starsi i młodsi - Bartek z klasy IV b, Natan z klasy VI a i Kuba z klasy VII b. Uroczystość przygotował nauczyciel historii, pan Adrian. Dziękujemy.

Licznik odwiedzin

209039
Today
All days
126
209039

2018-04-24 03:12

Facebook

 

2018 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved