foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

W tym roku obchodzimy 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości po 123 latach zaborów. 11 listopada to Narodowe Święto Niepodległości – wie o tym każdy Polak – duży i mały. To najważniejsze święto państwowe w ciągu roku.  Dzisiaj w szkole uczciliśmy je uroczystym apelem, w trakcie którego wszyscy zaśpiewaliśmy Hymn Państwowy, wysłuchaliśmy wiersza Ludwika Wiszniewskiego pt. „11 listopada”. Wybrzmiała także melodia i słowa pieśni I Brygady Legionów Polskich, która pod dowództwem Józefa Piłsudskiego walczyła o niepodległość naszego kraju. W apelu wystąpili uczniowie różnych klas - starsi i młodsi - Bartek z klasy IV b, Natan z klasy VI a i Kuba z klasy VII b. Uroczystość przygotował nauczyciel historii, pan Adrian. Dziękujemy.

Licznik odwiedzin

439107
Today
All days
2731
439107

2019-01-17 22:49

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved