foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

We wtorek, 14 listopada, 16 osób z klasy 4a, 4b, 6b, 6d i 7a pojechało na fantastyczną wycieczkę do miejscowości Górki Wielkie w okolicach Brennej, do gospodarstwa agroturystycznego. Dzień minął wspaniale! Dzieci zobaczyły jak doi się krowy, miały okazję nawet krówki nakarmić sianem i pogłaskać oraz spróbować prawdziwego krowiego masła i sera. Po  wizycie w oborze była przejażdżka  wozem po okolicy – było naprawdę wesoło. Kiedy zgłodnieliśmy, upiekliśmy kiełbaski i chleb nad ogniskiem, i wszystko ze smakiem zjedliśmy. Na koniec każdy miał okazję przejechać się na grzbiecie osiodłanego konia – z atrakcji tej skorzystali wszyscy – dzieci i nauczyciele. Przed wyjazdem do Katowic poszliśmy jeszcze na krótki spacer po Brennej, w trakcie którego niektórzy kupili sobie pamiątki z wycieczki. Wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo szczęśliwi. Wycieczkę zorganizowała pani Małgorzata, nasza katechetka, której za ten dzień pełen wrażeń serdecznie dziękujemy.

Licznik odwiedzin

439054
Today
All days
2678
439054

2019-01-17 22:23

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved