foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

Gabinet pedagoga

Pedagogiem w naszej szkole jest p. Mirosława Magiera - Bartosz. W tym gabinecie dla Naszych uczniów drzwi nigdy nie są zamknięte. Każdy zostanie wysłuchany - a jego problem znajdzie rozwiązanie. Uczniowie darzą P. pedagog ogromnym zaufaniem.

Read More

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

Read More

15 listopada odbył się w naszej szkle apel, podczas którego poznaliśmy laureatów konkursu przeprowadzonego przez nauczyciela historii, pana Adriana. Konkurs nosił tytuł „Władcy Polski”. Nagrodzeni zostali Ci uczniowie, którzy najtrafniej i najładniej przestawili wizerunek wybranego władcy polskiego. Miejsce I - ex aequo - zajęli Szymon z klasy VIIa, Kinga z klasy VIIb i Maja z klasy Va. Miejsce II zajął Oliwier z klasy IVa, a miejsc III Damian i Dawid również z klasy IVa. Wszyscy nagrodzeni dostali pamiątkowe dyplomy i upominki. W trakcie apelu zostały także oficjalnie ogłoszone wyniki Konkursu Czytelniczego „Chłopcy z Placu Broni”, który odbył się w ostatni piątek, 10 listopada. Maja i Dominika z klasy Va oraz Damian z klasy Vb otrzymali dyplomy i słodkie nagrody, za zajęcie odpowiednio I, II, i III miejsca. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

 

Licznik odwiedzin

209040
Today
All days
127
209040

2018-04-24 03:12

Facebook

 

2018 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved