foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

15 listopada odbył się w naszej szkle apel, podczas którego poznaliśmy laureatów konkursu przeprowadzonego przez nauczyciela historii, pana Adriana. Konkurs nosił tytuł „Władcy Polski”. Nagrodzeni zostali Ci uczniowie, którzy najtrafniej i najładniej przestawili wizerunek wybranego władcy polskiego. Miejsce I - ex aequo - zajęli Szymon z klasy VIIa, Kinga z klasy VIIb i Maja z klasy Va. Miejsce II zajął Oliwier z klasy IVa, a miejsc III Damian i Dawid również z klasy IVa. Wszyscy nagrodzeni dostali pamiątkowe dyplomy i upominki. W trakcie apelu zostały także oficjalnie ogłoszone wyniki Konkursu Czytelniczego „Chłopcy z Placu Broni”, który odbył się w ostatni piątek, 10 listopada. Maja i Dominika z klasy Va oraz Damian z klasy Vb otrzymali dyplomy i słodkie nagrody, za zajęcie odpowiednio I, II, i III miejsca. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zachęcamy do brania udziału w kolejnych konkursach.

 

Licznik odwiedzin

439132
Today
All days
2756
439132

2019-01-17 23:07

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved