foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

Gabinet pedagoga

Pedagogiem w naszej szkole jest p. Mirosława Magiera - Bartosz. W tym gabinecie dla Naszych uczniów drzwi nigdy nie są zamknięte. Każdy zostanie wysłuchany - a jego problem znajdzie rozwiązanie. Uczniowie darzą P. pedagog ogromnym zaufaniem.

Read More

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

Read More

23 listopada część uczniów naszej szkoły spędziła w Teatrze „Ateneum” w Katowicach – tym razem byli to uczniowie klas piątych. Dzieci wzięły udział w lekcji teatralnej, podczas której dowiedziały się bardzo ciekawych rzeczy na temat lalek, kukiełek, pacynek i historii teatru. Potem uczniowie obejrzeli spektakl pt. „Krawiec Niteczka”. Wycieczkę zorganizowała dla uczniów pani Agnieszka – nauczyciel języka polskiego w klasie Vb. Świetnym pretekstem do wyjścia była tematyka lekcji języka polskiego, które w listopadzie dotyczą właśnie świata kulis i desek teatralnych. Przed powrotem do szkoły wstąpiliśmy na „małe co nieco” w postaci pączków – nie ma to jak połączyć przyjemne z pożytecznym.

Licznik odwiedzin

209033
Today
All days
120
209033

2018-04-24 03:11

Facebook

 

2018 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved