foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

23 listopada część uczniów naszej szkoły spędziła w Teatrze „Ateneum” w Katowicach – tym razem byli to uczniowie klas piątych. Dzieci wzięły udział w lekcji teatralnej, podczas której dowiedziały się bardzo ciekawych rzeczy na temat lalek, kukiełek, pacynek i historii teatru. Potem uczniowie obejrzeli spektakl pt. „Krawiec Niteczka”. Wycieczkę zorganizowała dla uczniów pani Agnieszka – nauczyciel języka polskiego w klasie Vb. Świetnym pretekstem do wyjścia była tematyka lekcji języka polskiego, które w listopadzie dotyczą właśnie świata kulis i desek teatralnych. Przed powrotem do szkoły wstąpiliśmy na „małe co nieco” w postaci pączków – nie ma to jak połączyć przyjemne z pożytecznym.

Licznik odwiedzin

439130
Today
All days
2754
439130

2019-01-17 23:05

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved