foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

Konkursy czytelnicze to w naszej szkole tradycja. 6 grudnia odbył się kolejny a wzięły w nim udział klasy czwarte. Konkurs dotyczył wiedzy na temat lektury czwartoklasistów „ Akademia Pana Kleksa”. Chłopcy wykazali się dużą wiedzą na temat przygód Adasia Niezgódki i samej Akademii. Najlepsi okazali się Kasper i Bartek z klasy IVb, którzy walczyli dzielnie do samego końca. Konkurs wygrał Bartek , miejsce drugie zajął Kasper, trzeci był Oliwier z klasy IVa. Konkurs przygotowała i poprowadziła pani Agnieszka – nauczyciel języka polskiego i wychowawca klasy IVa. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy wiedzy o książce.

Licznik odwiedzin

439143
Today
All days
2767
439143

2019-01-17 23:21

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved