foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

Jak wiadomo Barbórka to na Śląsku święto szczególne – my w szkole również je obchodzimy, dlatego 7 grudnia, jak co roku o tej porze, w szkole odbyła się biesiada z tej okazji. Imprezę przygotowała pani Agnieszka i pan Artur, ale zaangażowana była cała szkoła. Świętowaliśmy, też jak co roku, wspólnie - uczniowie wraz z rodzicami i nauczyciele. Były śpiewy, nawet tańce, muzyka i dobre jedzenie – ciasta, sałatki, przygotowane przez mamy uczniów, i pyszny żurek pani Krystyny.

W trakcie imprezy pani Małgorzata opowiedziała nam o śląskich, ludowych strojach, które zaprezentowali na sobie Maja i Dominik. Były opowieści o śląskiej gwarze. Śpiewając pięknie wystąpili Natan, Andżelika i Maks. Muzycznie imprezę oprawiły pani Izabela, pani Natalia i pani Karolina. Gościem specjalnym imprezy był górnik kopalni Kleofas i Wujek, który opowiadał nam o św. Barbarze, o tradycyjnym górniczym stroju i o tym jak trudna jest praca pod ziemią, Jak co roku bawiliśmy się wyśmienicie!

Licznik odwiedzin

439018
Today
All days
2642
439018

2019-01-17 21:54

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved