foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

We wtorek 12 grudnia klasy III C, V A oraz VII B były na wycieczce w Krakowie. Uczniowie odwiedzili Smoka Wawelskiego, zwiedzili Zamek na Wawelu - komnaty reprezentacyjne, grobowce oraz weszli na wieżę Kościoła gdzie obowiązkowo każdy dotknął serca Dzwonu Zygmunta. Następnie był przystanek na małe co nieco. Dzieci zobaczyły Barbakan potem kierunek obraliśmy na Sukiennice i Bożonarodzeniowy Jarmark Świąteczny - wszyscy mieli czas zakupić pamiątki. Końcowym punktem naszej wycieczki był Kościół Mariacki, a w nim piękny ołtarz Wita Stwosza. Zadowoleni bo pogoda nam dopisała wróciliśmy do Katowic.

Licznik odwiedzin

439109
Today
All days
2733
439109

2019-01-17 22:50

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved