foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

Gabinet pedagoga

Pedagogiem w naszej szkole jest p. Mirosława Magiera - Bartosz. W tym gabinecie dla Naszych uczniów drzwi nigdy nie są zamknięte. Każdy zostanie wysłuchany - a jego problem znajdzie rozwiązanie. Uczniowie darzą P. pedagog ogromnym zaufaniem.

Read More

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

Read More

20 grudnia w naszej szkole, w ramach przygotowań do obchodów Świąt Bożego Narodzenia, odbyły się warsztaty plastyczne.  W zajęciach wzięły udział prawie wszystkie dzieci i młodzież naszej placówki. Warsztaty poprowadził pan Marcin z Akademii Kreowania Uzdolnień Każdego Urwisa AKUKU, która znajduje się w Mikołowie. Uczniowie podczas zajęć wykonali stroiki bożonarodzeniowe, które za drobną opłatą będzie można kupić na Szkolnym Kiermaszu Świątecznym po przedstawieniu jasełkowym, które odbędzie się 22 grudnia o godzinie 10.30. Warsztaty dla szkoły zorganizowała pani Patrycja, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowawca klasy  IIIB. Dziękujemy!

 

Licznik odwiedzin

209005
Today
All days
92
209005

2018-04-24 03:08

Facebook

 

2018 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved