foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

20 grudnia w naszej szkole, w ramach przygotowań do obchodów Świąt Bożego Narodzenia, odbyły się warsztaty plastyczne.  W zajęciach wzięły udział prawie wszystkie dzieci i młodzież naszej placówki. Warsztaty poprowadził pan Marcin z Akademii Kreowania Uzdolnień Każdego Urwisa AKUKU, która znajduje się w Mikołowie. Uczniowie podczas zajęć wykonali stroiki bożonarodzeniowe, które za drobną opłatą będzie można kupić na Szkolnym Kiermaszu Świątecznym po przedstawieniu jasełkowym, które odbędzie się 22 grudnia o godzinie 10.30. Warsztaty dla szkoły zorganizowała pani Patrycja, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i wychowawca klasy  IIIB. Dziękujemy!

 

Licznik odwiedzin

439074
Today
All days
2698
439074

2019-01-17 22:36

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved