foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

W piątek 19 stycznia w naszej szkole odbyła się akademia z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą oczywiście zaprosiliśmy Szanowne Babcie i Dziadków, aby umilić im ten dzień występem wnucząt. Gości przywitała Pani Dyrektor, składając jednocześnie życzenia  wszystkim przybyłym.  A potem były piosenki, wierszyki i tańce – tych najmłodszych i tych starszych. Pięknie zaprezentowali się uczniowie klasy IA przygotowani do występu przez panią Izabelę – nauczyciela muzyki i panią Magdę wychowawcę klasy.  Ale nie tylko pierwszaki popisały się swym talentem, choć ich występ stanowił mocny punkt programu. Pięknie zaprezentowali się uczniowie wszystkich klas. Babcie były wzruszone, a my razem z nimi. Występ zakończył się oczywiście głośnym odśpiewaniem „Sto lat” i wręczeniem drobnych upominków. Wszystkim Babciom i Dziadkom jeszcze raz składamy  najserdeczniejsze życzenia!

Licznik odwiedzin

439042
Today
All days
2666
439042

2019-01-17 22:11

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved