foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

16 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII Dzielnicowym Konkursie Dziecięcych Zespołów Jasełkowych, który odbył się w Miejskim Domu Kultury Katowice Giszowiec. Przedstawienie, które zaprezentowała nasza szkoła nosiło tytuł „Wieczór wigilijny”. W przeglądzie brały udział szkoły i przedszkola a nasz zespół za swój występ otrzymał wyróżnienie.

Natomiast 24 stycznia, tuż przed feriami, nasza szkoła wzięła udział w XX FESTIWALU I KONKURSIE WIDOWISK OBRZĘDOWYCH I KOLĘDNICZYCH IM. JANA DORMANA  „HERODY 2018” w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Był to ostatni przystanek w „tournée” przedstawienia przygotowanego przez uczniów naszej szkoły. Występ bardzo się podobał i szkolni aktorzy zebrali ogromne brawa, a po występie zostali zaproszeni na drobny, słodki poczęstunek. Z całą pewnością już niebawem będziemy cieszyć się kolejnymi występami naszych młodych, utalentowanych wychowanków. Życzymy sukcesów!  

 

 

Licznik odwiedzin

439110
Today
All days
2734
439110

2019-01-17 22:53

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved