foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

Gabinet pedagoga

Pedagogiem w naszej szkole jest p. Mirosława Magiera - Bartosz. W tym gabinecie dla Naszych uczniów drzwi nigdy nie są zamknięte. Każdy zostanie wysłuchany - a jego problem znajdzie rozwiązanie. Uczniowie darzą P. pedagog ogromnym zaufaniem.

Read More

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

Read More

16 stycznia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVIII Dzielnicowym Konkursie Dziecięcych Zespołów Jasełkowych, który odbył się w Miejskim Domu Kultury Katowice Giszowiec. Przedstawienie, które zaprezentowała nasza szkoła nosiło tytuł „Wieczór wigilijny”. W przeglądzie brały udział szkoły i przedszkola a nasz zespół za swój występ otrzymał wyróżnienie.

Natomiast 24 stycznia, tuż przed feriami, nasza szkoła wzięła udział w XX FESTIWALU I KONKURSIE WIDOWISK OBRZĘDOWYCH I KOLĘDNICZYCH IM. JANA DORMANA  „HERODY 2018” w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Był to ostatni przystanek w „tournée” przedstawienia przygotowanego przez uczniów naszej szkoły. Występ bardzo się podobał i szkolni aktorzy zebrali ogromne brawa, a po występie zostali zaproszeni na drobny, słodki poczęstunek. Z całą pewnością już niebawem będziemy cieszyć się kolejnymi występami naszych młodych, utalentowanych wychowanków. Życzymy sukcesów!  

 

 

Licznik odwiedzin

208987
Today
All days
74
208987

2018-04-24 03:06

Facebook

 

2018 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved