foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

12 kwietnia uczennice klasy Va, Dominika i Maja, wzięły udział w VIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii 2018", zorganizowanym przez SP nr 48 w Katowicach. Celem spotkania było doskonalenie ortografii, bogacenie języka oraz nawiązanie kontaktu z uczniami z innych szkół.  Konkurs polegał na napisaniu dyktanda ortograficznego o podwyższonym stopniu trudności.Brało w nim udział trzynastu przedstawicieli katowickich szkół podstawowych. Nasze dziewczyny, jako jedyne reprezentowały klasy piąte i były najmłodszymi uczestniczkami konkursu. Pisanie dyktanda zajęło uczniom prawie całą godzinę zegarową. Maja i Dominika świetnie sobie poradziły i choć nie udało im się zająć miejsca na podium, zasłużyły na celujące oceny z języka polskiego. Uczennice otrzymały również dyplomy i nagrody za udział  w konkursie.

           

 

Licznik odwiedzin

582142
Today
All days
198
582142

2019-06-27 07:07

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved