foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

Gabinet pedagoga

Pedagogiem w naszej szkole jest p. Mirosława Magiera - Bartosz. W tym gabinecie dla Naszych uczniów drzwi nigdy nie są zamknięte. Każdy zostanie wysłuchany - a jego problem znajdzie rozwiązanie. Uczniowie darzą P. pedagog ogromnym zaufaniem.

Read More

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

Read More

12 kwietnia uczennice klasy Va, Dominika i Maja, wzięły udział w VIII Międzyszkolnym Konkursie Ortograficznym "Mistrz Ortografii 2018", zorganizowanym przez SP nr 48 w Katowicach. Celem spotkania było doskonalenie ortografii, bogacenie języka oraz nawiązanie kontaktu z uczniami z innych szkół.  Konkurs polegał na napisaniu dyktanda ortograficznego o podwyższonym stopniu trudności.Brało w nim udział trzynastu przedstawicieli katowickich szkół podstawowych. Nasze dziewczyny, jako jedyne reprezentowały klasy piąte i były najmłodszymi uczestniczkami konkursu. Pisanie dyktanda zajęło uczniom prawie całą godzinę zegarową. Maja i Dominika świetnie sobie poradziły i choć nie udało im się zająć miejsca na podium, zasłużyły na celujące oceny z języka polskiego. Uczennice otrzymały również dyplomy i nagrody za udział  w konkursie.

           

 

Licznik odwiedzin

209018
Today
All days
105
209018

2018-04-24 03:10

Facebook

 

2018 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved