foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

Gabinet pedagoga

Pedagogiem w naszej szkole jest p. Mirosława Magiera - Bartosz. W tym gabinecie dla Naszych uczniów drzwi nigdy nie są zamknięte. Każdy zostanie wysłuchany - a jego problem znajdzie rozwiązanie. Uczniowie darzą P. pedagog ogromnym zaufaniem.

Read More

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

Read More

13 kwietnia czworo uczniów naszej szkoły pod opieką pani Iwony i pani Ani wzięło udział w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu, który odbył się jak co roku w Sosnowcu. W tym roku hasłem konkursu było: WHO " Zdrowie dla Wszystkich". Maja, Weronika, Natan i Kornel dzielnie odpowiadali na pytania dotyczące zdrowia, udzielania pierwszej pomocy i  dbania o bezpieczeństwo swoje i innych. Nasza drużyna zdobyła w konkursie piąte miejsce, które jest jak najbardziej zaszczytną pozycją, gdyż grono konkurentów było spore i liczyło piętnaście drużyn. Uczestnikom konkursu gratulujemy chęci i zaangażowania - byliście wspaniali!

Licznik odwiedzin

209015
Today
All days
102
209015

2018-04-24 03:10

Facebook

 

2018 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved