foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

13 kwietnia czworo uczniów naszej szkoły pod opieką pani Iwony i pani Ani wzięło udział w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Zdrowiu, który odbył się jak co roku w Sosnowcu. W tym roku hasłem konkursu było: WHO " Zdrowie dla Wszystkich". Maja, Weronika, Natan i Kornel dzielnie odpowiadali na pytania dotyczące zdrowia, udzielania pierwszej pomocy i  dbania o bezpieczeństwo swoje i innych. Nasza drużyna zdobyła w konkursie piąte miejsce, które jest jak najbardziej zaszczytną pozycją, gdyż grono konkurentów było spore i liczyło piętnaście drużyn. Uczestnikom konkursu gratulujemy chęci i zaangażowania - byliście wspaniali!

Licznik odwiedzin

582104
Today
All days
160
582104

2019-06-27 06:17

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved