foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

19 kwietnia klasy IVA, VA, VB, VIA i VIB wzięły udział w kolejnej prelekcji na temat zdrowego odżywiania. Tym razem tematem spotkania były zasady, jakimi należy się kierować podczas układania jadłospisu. Uczniowie dowiedzieli się jak skomponować całodzienny jadłospis, aby dostarczyć organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Istotna okazała się być nie tylko regularność i różnorodność posiłków, ale także odpowiednie proporcje produktów z poszczególnych grup żywności. Na koniec prelekcji na uczniów czekał quiz podsumowujący zdobytą wiedzę. Zadaniem dzieci było ocenić różne jadłospisy i określić czy są one prawidłowe. Wszyscy poradzili sobie znakomicie!

Licznik odwiedzin

582152
Today
All days
208
582152

2019-06-27 07:17

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved