foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

25 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 55 Specjalną w Katowicach. Rozgrywki miały miejsce w Ośrodku Sportowym „Szopienice” a reprezentantami naszej szkoły byli Beniamin, Paweł i Kamil z klas siódmych oraz Arek, Krzysiu, Michał i Dominik z klas szóstych. W zawodach wzięły udział szkoły i gimnazjum specjalne z terenu miasta Katowic. Nasi reprezentanci po zagorzałej walce metodą „każdy z każdym” wywalczyli chwalebne czwarte miejsce. Chłopcom gratulujemy kondycji, woli walki i udziału w rozgrywkach.

Licznik odwiedzin

533288
Today
All days
1212
533288

2019-05-24 23:58

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved