foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

Ostatni tydzień przed majowym weekendem upłynął w naszej szkole pod znakiem życzliwości. Poniedziałek był dniem pozytywnych, dobrych i miłych haseł, które wywieszaliśmy na drzwiach klas. Wtorek upłynął w niezwykle miłej atmosferze dzięki miłym słowom, które wręczaliśmy sobie nawzajem na małych karteczkach, które zerwać mogliśmy z drzwi każdej z sal lekcyjnych. W środę i czwartek na szkolnym korytarzu była wystawiona skrzynka, do której wrzucaliśmy laurki dla osób, które bardzo lubimy. Laurki zostały rozdane na piątkowym apelu. Ten Tydzień Życzliwości przyniósł nam wszystkim sporo radości i pozytywnych emocji. Pomysłodawcą akcji była pani Mirka, nasza pani pedagog. Dziękujemy!

Licznik odwiedzin

506775
Today
All days
841
506775

2019-04-22 19:58

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved