foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

Od 14 maja w naszej szkole odbywała się akcja pt. " List do mojej Mamy". Po szkole chodził tajemniczy listonosz i wspólnie z dziećmi przygotowywał niespodziankę dla Mam. Uczniowie i wychowawcy wszystkich klas bardzo chętnie włączyli się do akcji i udało nam się przygotować 34 listy. Dzieci samodzielnie zaadresowały korespondencję i przekazały szkolnemu posłańcowi. Mamy nadzieję, że poczta stanęła na wysokości zadanie i wszystkie Mamy otrzymały swoje listowne laurki, które z pewnością przyniosły im wielką radość, bo przecież taki właśnie był cel akcji.

 

Licznik odwiedzin

506876
Today
All days
942
506876

2019-04-22 21:07

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved