foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

Wtorek, 5 czerwca upłynął w naszej szkole pod znakiem śląskiej gwary i teatru. Uczniowie i nauczyciele mogli zobaczyć przedstawienie pt. „Kopciuszek po śląsku” w wykonaniu innych nauczycieli. Przedstawienie przygotowała i napisała scenariusz pani Małgorzata – katecheta, rodowita Ślązaczka. Było bardzo wesoło i śmiesznie. Spektakl był ukoronowaniem działań, które miały miejsce w naszej szkole na przestrzeni całego roku szkolnego i dotyczyły naszego regionu. Po przedstawieniu pani Agnieszka, nauczyciel polskiego, ogłosiła laureatów konkursu „Miasta Śląska”, w ramach którego uczniowie przygotowali plakaty i prezentacje o miastach naszego regionu. Podczas imprezy wszyscy mogliśmy spróbować prawdziwego śląskiego kołocza.

Licznik odwiedzin

506843
Today
All days
909
506843

2019-04-22 20:37

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved