foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

23 października odbył się w naszej szkole Bal Wszystkich Świętych, w którym wzięli udział młodsi uczniowie. Wszyscy, nawet nauczyciele, jak co roku, byli fantastycznie przebrani. W trakcie balu dzieci uczyły się tańczyć i pięknie śpiewały oazowe pieśni przy gitarowym akompaniamencie pani Karoliny wychowawczyni klasy I A. Pani katechetka, organizatorka balu, nagrodziła jego uczestników za piękne przebrania i opowiedziała o świętych. Nasza zabawa jak zwykle okazała się świetną alternatywą dla Halloween.

Licznik odwiedzin

343929
Today
All days
233
343929

2018-11-16 06:49

Facebook

 

2018 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved