foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

24 października wzięliśmy udział w fantastycznym koncercie, którego głównym bohaterem był akordeon i muzyka, którą można na tym instrumencie wykonać.Gwiazdą koncertu było trio akordeonowe Symetrio, a publiczność tak żywiołowo reagowała na słuchaną muzykę, że stała się po prostu jeszcze jednym z wykonawców koncertu. Młodzi słuchacze z całą pewnością nie spodziewali się, że koncert może stać się okazją to tak dobrej zabawy na wysokim poziomie. Niektórzy z naszych uczniów, jak Maks z klasy IV D, popisali się także wiedzą na temat akordeonu i zostali poproszeni na scenę, żeby się nią podzielić. Koncert był niezwykle przyjemnym urozmaiceniem lekcji.

Licznik odwiedzin

582126
Today
All days
182
582126

2019-06-27 06:41

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved