foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

30 października klasy siódme, ósme i klasy OTE odwiedziły Teatr Rozrywki w Chorzowie i wzięły udział w lekcji teatru pt. „Reżyser – autor – tekst”. Warsztaty stały się dla wszystkich uczniów miejscem dobrej zabawy i i interaktywnej edukacji. Dowiedzieliśmy się jak rodzi się spektakl, jak tekst dramatu staje się inspiracją dla reżysera, sami staliśmy się aktorami, biorąc udział w zabawnym castingu. Wszyscy świetnie i z niekłamanym zaangażowaniem odegrali swoje role. Lekcja, ucząc nas teatru, uczyła także życia i współdziałania. Każdy uczeń miał okazję stanąć na scenie, wykonać zadanie aktorskie. Mieliśmy także okazję posłuchać wypowiedzi sławnych ludzi teatru na temat ich pracy. Warsztaty były także świetnym treningiem umiejętności społecznych dla naszych wychowanków.

Licznik odwiedzin

582146
Today
All days
202
582146

2019-06-27 07:09

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved