foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

7 listopada w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Pięknego Czytania, którego motto brzmiało „Polacy nie gęsi i swój język mają”. Podczas konkursu prawie dwadzieścioro dzieci czytało teksty polskich autorów znanych nam z lektur domowych i szkolnych. Wszyscy uczestnicy konkursu z przejęciem prezentowali przygotowane teksty i zostali niezwykle ciepło przyjęci przez publiczność jak i przez konkursowe jury. Niektórzy zachwycili swoim opanowaniem, starannością interpretacji i dojrzałą, uczniowską postawą. Zmagania uczestników konkursu zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i pozwoliły wyłonić reprezentantów naszej szkoły, którzy popiszą się swym kunsztem podczas międzyszkolnej edycji konkursu. Wytypowani zostali Jerzy i Mariusz z klasy IIIa jako reprezentanci kategorii wiekowej klas I-III oraz Kasper z klasy Va i Natan z klasy VIIa w kategorii wiekowej klas IV –VIII – to oni rozpoczną i zakończą IV edycję Międzyszkolnego Konkursu Pięknego Czytania, który odbędzie się jeszcze w listopadzie.

Licznik odwiedzin

506874
Today
All days
940
506874

2019-04-22 21:02

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved