foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

8 listopada 2018 r. uczniowie klas: IIB, IVA, IVC, IVD, OTE7 i OTE III brali udział w lekcji alternatywnej organizowanej przez Miejską Bibliotekę Publiczną nr 25 w Katowicach. Tematem zajęć była historia Polski w legendach. Zajęcia rozpoczęły się występem przedszkolaków, którzy specjalnie dla nas przygotowali krótkie przedstawienie na temat 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Były wiersze, piosenki a na koniec brawa dla młodych aktorów. Po występie pani bibliotekarka opowiedziała nam o polskich legendach i mogliśmy poznać księgozbiór biblioteki, poświęcając trochę czasu na przeglądanie, czytanie interesujących nas książek. To była nasza pierwsza wizyta w bibliotece, do której jeszcze z pewnością będziemy wracać.

Licznik odwiedzin

506778
Today
All days
844
506778

2019-04-22 19:58

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved