foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

Kto by pomyślał, że przedstawienie teatralny może się obyć bez słów?! A może! Na takim właśnie spektaklu byliśmy całą szkołą we wtorek 20 listopada w Teatrze Ateneum w Katowicach. Spektakl nosił tytuł „Animacje” i z pewnością każdy z nas może go polecić innym. Dzieci, jak zwykle, żywiołowo reagowały na to, co aktorzy na scenie przedstawiali swoim ciałem, rekwizytami, nic nie mówiąc. Niezwykłą rolę w przedstawieniu odegrały muzyka i światło. Z naszej strony Teatrowi Ateneum należą się szczególne podziękowania, gdyż spektakl ten został wystawiony tego dnia specjalnie dla nas i bardzo się nam podobał.

Licznik odwiedzin

730029
Today
All days
991
730029

2019-08-24 22:23

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved