foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

21 listopada 2018 r. uczniowie klas I, II i III uczestniczyli w zajęciach muzycznych zorganizowanych przez Centrum Edukacji Muzycznej NOSPR w Katowicach. Uczniowie zostali wprowadzeni w fascynujący świat dźwięków poprzez najbardziej naturalną dla nich formę aktywności, jaką jest zabawa. Uczniowie rozwijali wrażliwość muzyczną, wzbogacali swoje doświadczenie artystyczne oraz współpracowali ze sobą podczas wspólnego grania na instrumentach perkusyjnych, „malowania” muzyki w rytm utworów muzyki klasycznej. 

Licznik odwiedzin

729997
Today
All days
959
729997

2019-08-24 22:00

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved