foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

W czwartek 29 listopada uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pokazie pierwszej pomocy i musztry, który zaprezentowali nam uczniowie klasy II z XV Liceum Ogólnokształcącego im. Rotmistrza Witolda Pileckiego w Katowicach. To nie była pierwsza lekcja udzielania pierwszej pomocy dla naszych uczniów, więc pokaz posłużył nam jako sposobność do przypomnienia sobie ważnych wiadomości. Za to pokaz musztry wszystkim niesamowicie się podobał i został nagrodzony spontanicznymi brawami. Okazuje się, że musztra też może być niezwykle efektowna – po niej każdy z nas zapragnął stać się uczniem XV Liceum i przywdziać czarny mundur, obowiązujący uczniów tej szkoły.

Licznik odwiedzin

730001
Today
All days
963
730001

2019-08-24 22:03

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved