foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

29 listopada w naszej szkole obyły się andrzejki. Jak co roku wróżyliśmy sobie. Było lanie wosku, wystawianie butów, wróżby z kart itp. Każdy dowiedział się, jakie imię będzie nosić przyszły wybranek lub wybranka serca, ( choć niektórzy są pewni, że już to wiedzą ;-)). Dowiedzieliśmy się także, kto pierwszy wyjdzie za mąż lub ożeni się. Wróżby we wszystkich uczniach budziły tego dnia wiele emocji i były głównym tematem korytarzowych rozmów podczas przerw. To zrozumiałe! Któż nie emocjonuje się tym, co go spotka!? A to przecież jedyny taki moment w roku, kiedy nawet w szkole, możemy się tego dowiedzieć.

Licznik odwiedzin

730030
Today
All days
992
730030

2019-08-24 22:23

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved