foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

"Człowiek jest tyle wart, ile da z siebie innym". W listopadzie uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję charytatywną fundacji Iskierka (działającej na rzecz dzieci z chorobami nowotworowymi), pod hasłem "Szyjemy dla Iskierki". Dzieci wraz z rodzicami nauczycielami uszyły wiele wspaniałych ozdób choinkowych. Podczas szycia rozmawialiśmy o empatii, umiejętności dzielenia się z innym. Towarzyszyła nam radość i uśmiech. Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział w akcji.

Licznik odwiedzin

729977
Today
All days
939
729977

2019-08-24 21:48

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved