foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

 

Szanowni Rodzice/Prawni Opiekunowie!

Z ostatnich doniesień medialnych wynika, że do chwili obecnej rozmowy pomiędzy Rządem, a stroną związkową nie przyniosły rozstrzygnięcia,  w związku z czym pracownicy pedagogiczni podtrzymują wolę przystąpienia do akcji strajkowej. Jak informowałam wcześniej szkoła zapewnia zajęcia opiekuńcze zgodnie z godzinami pracy świetlicy szkolnej. W szkole bez zakłóceń będzie funkcjonowała stołówka. 

 

Z poważaniem

Elżbieta Ślęzakiewicz,  dyrektor szkoły 

 

 

Licznik odwiedzin

762061
Today
All days
224
762061

2019-09-19 04:02

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved