foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

26 września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIX Wojewódzkiej Spartakiadzie Pożarniczej Szkół Specjalnych, podczas której odbyły się dwa konkursy. Pierwszy z nich był dwuetapowy. Etap pierwszy składał się z biegu sztafetowego z prądnicą strażacką. Celem zawodników było pokonanie toru przeszkód i podpięcie prądnicy do węża strażackiego. Druga część polegała na celnym laniu wody – do hydronetki. Nasi przedstawiciele: Arkadiusz, Benedykt (klasa 7B), Krzysztof (8D) i Arek (8A) zajęli w tej konkurencji czwarte miejsce. Chłopcy wrócili z zawodów zmęczeni, ale zadowoleni. Jak co roku nie obyło się także bez konkursu plastycznego na najładniejszy rysunek związany z pracą strażaka. Nasza utalentowana uczennica, Emilia z klasy 7A, zdobyła w nim zaszczytne drugie miejsce. Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy! Jesteśmy z nich bardzo dumni!

Licznik odwiedzin

797949
Today
All days
701
797949

2019-10-17 18:03

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved