foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

W piątek 25 października odbył się w naszej szkole Konkurs Czytelniczy dla uczniów klas piątych pt. „Chłopcy z Placu Broni”. Rozgrywki konkursowe przeprowadzone zostały metodą teleturnieju „Jeden z dziesięciu”. Nasi uczniowie wykazali się ogromną wiedzą z zakresu lektury. Poradzili sobie nawet z bardzo trudnymi pytaniami. Walka była niezwykle wyrównana, jednakże trzeba było wyłonić zwycięzców. Bezkonkurencyjna okazała się w tej rozgrywce Andżelika z klasy 5 d, która bezbłędnie odpowiedziała na wszystkie pytania. Drugie miejsce zajął Oliwier z klasy 5 c, zaś trzecie Paweł – uczeń klasy 5 a. Zwycięscy zostali nagrodzeni brawami oraz otrzymali piękne dyplomy. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

 

Licznik odwiedzin

916477
Today
All days
763
916477

2019-12-05 18:59

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved