foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

We wtorek 29 października na korytarzach naszej szkoły pojawili się różni święci. Był Archanioł Gabriel, Święty Piotr, a nawet Święty Mikołaj. Wszyscy przybyli zmierzali w jednym kierunku – na wielki bal – Bal Wszystkich Świętych. Wzięli w nim udział przede wszystkim młodsi uczniowie. Wszyscy uczestnicy, jak co roku, byli wspaniale przebrani. Na początku balu Pani katechetka opowiedziała wszystkim zgromadzonym o ich świętych wzorcach i pochwaliła wszystkie dzieci za fantastyczne stroje. Następnie rozbrzmiała muzyka i zabawa rozkręciła się w pełni. Uczniowie tańczyli i czerpali  z tego radość. Na pożegnanie nie zabrakło także słodkiego poczęstunku.

 

Licznik odwiedzin

916413
Today
All days
699
916413

2019-12-05 17:53

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved