foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

W piątek 8 listopada świętowaliśmy w naszej szkole 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Obchody zaczęły się zabawą w stylu „gra miejska”. Dzieci z klas 5 – 8 zostały podzielone na grupy i wspólnie z nauczycielami wzięli udział w rozgrywkach. Każda z grup otrzymała w kopercie zagadkę, a następnie miała odnaleźć miejsce, w którym czekało zadanie do wykonania. Efekty wspólnej pracy można podziwiać w fotogalerii. Po zakończeniu zabawy ,punktualnie o 11.11, wszyscy uczniowie naszej szkoły wspólnie odśpiewali cztery zwrotki hymnu narodowego. Włączyliśmy się w ten sposób do ogólnopolskiej akcji Szkoła do hymnu. W tym dniu każdy z nas był odświętnie ubrany w narodowe barwy.  Pokazaliśmy tym samym jak wygląda szkolny patriotyzm oraz daliśmy wyraz radości z życia w niepodległej Polsce. 

Licznik odwiedzin

916461
Today
All days
747
916461

2019-12-05 18:44

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved