foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

We wtorek 19 listopada odbył się w naszej szkole V Szkolny Konkurs Pięknego Czytania. W tym roku przyświecało mu hasło Hej me Bałtyckie Morze. Głównym celem konkursu było rozbudzanie pasji czytelniczych oraz zamiłowania do literatury dla dzieci i młodzieży oraz uczczenie 100 rocznicy Zaślubin Polski z morzem. Uczestnicy konkursu prezentowali dowolne legendy, utwory lub ich fragmenty o tematyce dotyczącej Morza Bałtyckiego. Konkurs odbył się w dwóch kategoriach.  W kategorii klas 1 – 4 bezkonkurencyjny okazał się Franek z klasy  1b. Drugie miejsce zajął Bartek z klasy 2b, a trzecie Mariusz z klasy 4a. W kategorii klas 5—8 pierwsze miejsce zajął Kuba z klasy 5d, drugie Natan z klasy 8a, a trzecie ex aequo Arkadiusz i Benedykt z klasy 7b. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodki upominek. Serdecznie gratulujemy naszym uczniom udziału w konkursie.

Licznik odwiedzin

916486
Today
All days
772
916486

2019-12-05 19:08

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved