foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

Dnia 26 listopada 2019 r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy „Hej, me bałtyckie morze”. Gościliśmy przedstawicieli z kilku katowickich szkół. Uczestnicy oceniani byli w kategoriach: m.in. dramatyczna pauza, głos i jego natężenie czy przekaz artystyczny. Naszą szkołą dumnie reprezentowali: Franek z klasy 1b, Bartek z 2b wśród klas 1 – 3 oraz Kuba z 5d i Natan z 8a z klas 4 – 8 . Pięknie dziękujemy wszystkim zebranym uczniom oraz ich opiekunom! Chociaż emocje targały uczestnikami – jak fale, po naszym pięknym Morzu Bałtyckim, to wszyscy podryfowaliśmy do radosnego zakończenia obfitującego w fantastyczne nagrody.

Licznik odwiedzin

916484
Today
All days
770
916484

2019-12-05 19:07

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved