foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Pomyślisz: niemożliwe, wszystkie szkoły są takie same. Nasza szkoła NIE. Dlaczego? Bo kiedy ktoś z nas, nasz uczeń ma problem, przeżywamy to wspólnie, staramy się wspierać, pomóc, nie ma dla nas drzwi zamkniętych – wszystkie otwieramy.Przyjdź, zobacz, porozmawiaj, a przekonasz się, że to prawda.

Szkoła Podstawowa nr 60 Specjalna w KatowicachKlasy dla uczniów z autyzmem i Zespołem Aspergera

We wrześniu 2011 r. w naszej szkole otwarta została

Czytaj

Sala SI

Terapia integracji sensorycznej: ž ma postać „naukowej zabawy” w której dziecko chętnie uczestniczy i ma przekonanie, że kreuje zajęcia wspólnie z terapeutą. ž nie uczy się w niej dzieci konkretnych umiejętności lecz poprawiając integrację sensoryczną wzmacnia procesy nerwowe leżące u podstaw tych umiejętności, a one pojawiają się w sposób naturalny jako konsekwencja poprawy funkcjonowania ośrodkowego układu nerwowego.

Read More

XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Nasza szkoła jest placówką wspierającą XI Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

więcej

Gabinet psychologa

Psychologiem szkolnym jest p. Barbara Ferda - to u niej każdy uczeń może uzyskać wsparcie i pomoc. P. Basia nikogo nie zostawi w potrzebie. Zawsze chętnie wysłucha uczniów i doradzi w każdej sytuacji

więcej

29 listopada w naszej szkole odbyły się Andrzejki. Tradycyjnie były wróżby małe i duże. Nie obeszło się bez lania wosku, wróżb z kart, koła zawodów i kości prawdy. Wszystko po to, by każdy z nas mógł dowiedzieć się o tym, co go spotka w przyszłości. Wróżby we wszystkich uczniach wzbudziły wiele emocji. Przyszłe losy, które sobie wywróżyli, zdominowały tematy szkolnych rozmów podczas przerw. Każdy uczeń chciał dowiedzieć się, kim w przyszłości zostanie jego kolega lub koleżanka. To w pełni zrozumiałe! Któż nie jest ciekawy przyszłości? Właśnie pod koniec listopada, podczas andrzejkowych wróżb, możemy próbować uchylić rąbka tajemnicy i przy tym po prostu dobrze się bawić.

Licznik odwiedzin

916465
Today
All days
751
916465

2019-12-05 18:49

Facebook

 

2019 Copyright Szkoła Podstawowa nr 60 w Katowicach Rights Reserved